SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Kto nie wierzy w Świętego Mikołaja, niech zacznie, bo On naprawdę istnieje!

4 grudnia 2019r. przedszkolaki ze Skibniewa poznały Go osobiście podczas wizyty w Wiosce Świętego Mikołaja w Pomigaczach. To przy Jego boku, wraz z rzeszą pomocników, maluchy spędziły wiele niezapomnianych chwil. Elfy towarzyszyły im podczas wykrawania pierniczków i tworzenia świątecznych ozdób.Pomagały też napisać listy do Świętego z Laponii. Na poczcie dzieci zobaczyły posegregowane kartki z całego świata. Pod nieobecność Mikołaja weszły do jego domu i zobaczyły, jak mieszka. Były gry, zabawy oraz słodki poczęstunek – pyszne pierniczki i rozgrzewający zimowy napój. A po tej iście świątecznej uczcie przyszedł czas na prezenty, które, wraz z Certyfikatami Honorowych Gości Wioski Świętego Mikołaja, wręczał maluchom sędziwy starzec w czerwonej czapce i płaszczu. Nawet panie musiały się do Niego przytulić, aby dodać otuchy swoim wychowankom.

Po krótkiej wizycie w Mini ZOO przedszkolaki wróciły do stęsknionych rodziców, aby opowiedzieć im o tej cudownej przedświątecznej przygodzie i rozpakować wymarzone prezenty.

Nauczycielki Przedszkola